oprogramowanie enova

to zintegrowana aplikacja nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. To system ekspercki i nowoczesny dzięki czemu jest w stanie zaoferować znaczą oszczędność czasu i środków, jak również wspomóc w stosowaniu efektywnych rozwiązań.

Dzięki wiedzy naszej i naszych Partnerów jesteśmy w stanie zaproponować usprawnienie funkcjonowania Państwa firmy z użyciem następujących elementów:

  • Faktury
  • Handel
  • Księga Handlowa
  • Księga inwentarzowa
  • Książka przychodów i rozchodów
  • Kadry płace
  • enovaNet Kadry Płace
  • CRM

Aby uzyskać szczegółową ofertę dopasowaną do potrzeb Państwa firmy prosimy o kontakt z działem obsługi klienta bądź z naszym Partnerem Handlowym. Nasz Autoryzowany Partner pomoże określić Państwa potrzeby, przeanalizuje istniejące rozwiązania informatyczne, zapozna się z dotychczasowym oprogramowaniem i określi słabe punkty istniejącego rozwiązanie.

Dlaczego warto wybrać system enova?

Patrząc od strony technicznej, enova jest zgrabną, elegancką konstrukcją, zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażyliśmy w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który powoduje, że po wdrożeniu nie wymaga on żmudnych szkoleń. Dzięki przemyślanej parametryzacji, możliwe jest przykrojenie bądź rozszerzenie systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy.

________________________________________

Elektroniczny ekspert w firmie

enova merytoryczną wiedzę ma niejako wbudowaną. Jest to system ekspercki, to znaczy taki, który sam podejmuje proste decyzje i pomaga w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, to szczególnie ważne w modułach takich jak płace i handel. enova pozwala eliminować błędy popełniane przez często mniej kompetentnych pracowników tych działów.

Sami bardzo dobrze orientujemy się w gąszczu zmieniających się przepisów. Dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy ich praktyczne implikacje. Chętnie dzielimy się tą wiedzą: nasi klienci niejednokrotnie chętniej dzwonią do nas, niż do ZUS czy Urzędu Skarbowego.

________________________________________

Bezpośredni kontakt

Jesteśmy dla Państwa i szanujemy Państwa czas. Dlatego umowa licencyjna gwarantuje gorącą linię telefoniczną, z której mogą korzystać przez co najmniej 8 godzin dziennie we wszystkie dni robocze użytkownicy posiadający ważną gwarancję na oprogramowanie enova. W odróżnieniu od innych usług tego typu, korzystając z naszej linii będą Państwo rozmawiać bezpośrednio z osobami, które naprawdę znają program, czyli z twórcami pracującymi w merytorycznych zespołach nad modułem, którego dotyczy problem. W praktyce oznacza to, że za jakość każdego fragmentu programu odpowiadamy dosłownie własną twarzą.

________________________________________

Komfort jakości

Jeśli można posłużyć się porównaniem motoryzacyjnym, to pod względem jakości enova to volvo wśród systemów wspomagających zarządzanie firmą. To propozycja dla tych, którzy w spokoju chcą się cieszyć sukcesem: system solidny, przewidywalny, pewny, stabilny i bezpieczny. Ma wszystko, co potrzebne do bezpiecznej i komfortowej "podróży" bez żadnych zbędnych dodatków.

________________________________________

System Enova

Trafia niejednokrotnie do najbardziej wymagających klientów. Jeśli tam się sprawdza, z tym większą pewnością można go polecić każdej firmie i organizacji.